Lezení

Kategorie "LEZENÍ" je primárně věnována článkům o lezení v ledu a na skalách. Avšak i v mnoha dalších částech webu je možné najít články, které se lezení týkají. Zejména to platí o článcích v sekci "ALPSKÉ VÝSTUPY", příp. "EXPEDICE" a "POHOŘÍ A HORY".

Climber Každý článek, v němž je popisováno lezení a nikoliv pouze tzv. chodecká výprava, je označen ve svém úvodu postavičkou lezce - obrázek "Climber".


♦ ♦ ♦

Skalní lezení

Skalní lezení V Česku i v zahraničí najdeme mnoho nádherných lezeckých oblastí. Naším cílem je a bude přiblížit čtenářům v sekci "Skalní lezení" ty skalní oblasti, které se zalíbily nám.

Naleznete tu oblasti vyhrazené jak vyznavačům sportovního lezení, tak i oblasti vhodné pro vícedélkové lezení nebo bouldery. Co se však pokusíme omezit na minimum, bude příliš detailní popis našich "heroických" pokusů, vytáhnout vlastní tělesné schránky k dalšímu štandu ...


Lezení v ledu

Lezení v ledu Není krásnější lezecké disciplíny než lezení po zmrzlé vodě!

Takové nadšení nesdílí sice všichni tvůrci našeho webu, ale když společně vyjedeme na ledy, bavíme se pokaždé ohromně. Za ledovými vertikálami jezdíme povětšinou do zahraničí a v článcích sekce "Lezení v ledu" se pokusíme přiblížit čtenářům oblasti, kde si lze se zbraněmi v rukou pořádně užít ...


Napište nám
| | info@cumbres.cz
Reklama
© Las Cumbres (2005 — 2024)