Patagonie 2014

Logo výpravy do jihoameriké Patagonie 2014 Když vystupujeme v horkém Santiagu z letadla, pořád tomu nemůžu uvěřit. Někde v hlavě jsou pořád uvězněné obrázky nekonečných kolon aut valících se zimní šedivou Prahou, promrzlých a uspěchaných lidí spěchajících na tramvaj. Ale pomalu mizí. Dětský sen se stává skutečností, všechno ostatní mi je najednou fuk. Problémy jsou, aby se lidi nesmáli. Hned jdeme spát, v pokoji s námi už bezstarostně podřimují cizí kluci a holky. Čeká nás nekonečný příběh v rozlehlých pustinách Patagonie.

Cestování touto krajinou představuje opravdu skvostný zážitek. Přinášíme vyprávění o tom, jaké to je se ráno probudit v ledové krajině uprostřed kamenných štítů. Jak přes den slunce vítězí nad deštěm a sněhem a večer jeho paprsky ozáří oranžovou barvou kolmé žulové stěny. V noci pak utichne vítr a nad pustou plání zasvítí měsíc. Když se svahů sopky spatříte pod sebou jezera ohraničená prstenci horských hřebenů. Když projedete horským průsmykem a ocitnete se na konci světa, kde dál už nevede cesta.

Vstupte s námi do krajiny nevšedních chvil, kde Andy od sebe oddělují zdvořilé a vstřícné Chilany od výbušných a temperamentních Argentinců.


Přehled článků

Napište nám
| | info@cumbres.cz
Podpořte nás
Novinky  

31.1.2017 Toxické pláže, Chile

30.1.2017 Pan de Azúcar, Chile

13.1.2017 Everest BC Trek

8.12.2016 Lehké vícedélky, Rakousko

4.12.2016 Tour de Rock

21.9.2016 Caldera, Chile

29.8.2016 Pekelný víkend

Reklama
Kurz instruktora lezení

Kurz pro budoucí instruktory lezení na umělých stěnách

Malé Bielice

Nabídka ubytování a wellness v lázních na Slovensku.

Budget travel to Maldives

Local island Tourism Maldives, Budget Traveling - Huraa island

© Las Cumbres (2005 — 2017) TOPlist