Před odjezdem na Aconcaguu

Přidáno: 23.1.2008 | Datum akce: 16.1.2008
Autor: Martin Linhart
Fotografie: Martin Linhart
Štítky: 2008 | Argentina | Jižní Amerika | Mendoza
Náhled tisku

Po návratu z aklimatizace máme jediný den na veškeré zařizování. Musíme koupit povolení ke vstupu do národního parku Aconcagua, sehnat dopravu, mulu, jídlo, benzín a mnoho dalších drobností. Tento den pro nás neskončil, jedeme ho čtyřiadvacet hodin nonstop. Po nákupu zásob a sbalení věcí do nákladních vaků, jsme se dostali na 36 a 32 kg na každou stranu muly, čímž jsme ji přetížili o osm kilo. Každý máme ještě dalších 18 kg na zádech.

Během osmidenních aklimatizačních výstupů jsme naopak zhubli každý o 2 – 5 kg (Vladimír mínus 2, Martin mínus 5, Aleš mínus 4) a zásadně se změnila naše vizáž, jak je ostatně patrné z obrázku.

Kdo je kdo? Hostal Independencia, Mendoza, 18.ledna 2008

Ve vysokých nadmořských výškách je důležitý zvýšený přísun tekutin – prozatím jsme důkladně zavodněni každý zhruba osmi pivy... Je pátek 18. ledna, krátce před pátou ranní. Za hodinu odjíždíme. Náš návrat a další zprávy lze očekávat po 26. lednu. Nyní tedy máte, vážení čtenáři, několik dní na to, abyste správně uhodli, kdo je červený, černý a žlutý spiderman, a který z nich vystoupí na vrchol jako první.


♦ ♦ ♦

Před odjezdem na Aconcaguu

http://www.youtube.com/watch?v=9RzReN0T0PE&feature=plcp
Před odjezdem na Aconcaguu, Mendoza, Argentina Před odjezdem na Aconcaguu, Mendoza, Argentina Před odjezdem na Aconcaguu, Mendoza, Argentina Před odjezdem na Aconcaguu, Mendoza, Argentina Před odjezdem na Aconcaguu, Mendoza, Argentina Před odjezdem na Aconcaguu, Mendoza, Argentina Před odjezdem na Aconcaguu, Mendoza, Argentina Před odjezdem na Aconcaguu, Mendoza, Argentina Před odjezdem na Aconcaguu, Mendoza, Argentina Před odjezdem na Aconcaguu, Mendoza, Argentina Před odjezdem na Aconcaguu, Mendoza, Argentina Před odjezdem na Aconcaguu, Mendoza, Argentina
Napište nám
| | info@cumbres.cz
Reklama
© Las Cumbres (2005 — 2024)