Pivo dělá hezká těla (III. část)

Přidáno: 17.8.2014 | Datum akce: 28.4.2014
Autor: Jiří Šurman
Fotografie: Martin Linhart | Jiří Šurman
Štítky: 2014 | Bolívie | Jižní Amerika
Náhled tisku

Jakkoliv se to někomu může zdát málo uvěřitelné, cílem naší cesty ani tentokrát nebylo přivést si co nejvíce fotografií zajímavých pivních reklam. První dva týdny, kdy jsme se pohybovali na severu Chile a Argentiny, jsme navíc nespatřili ani jediný billboard s touto tematikou. „Že by latinskoamerická společnost učinila takový krok kupředu?“, říkali jsme si a na téma pomalu zapomněli ...

♦ ♦ ♦

Od posledního týdne v Bolívii jsme si už nic neslibovali, neboť v našich myslích převládala představa, že země s původním indiánským obyvatelstvem a socialistickým přídechem k tomu zcela jistě nebude holdovat takto dekadentnímu západnímu žánru.

Jirka si vychutnává vychlazené pivo Paceňa v restauraci v La Paz, Bolívie.

Opak byl pravdou a poslední dny v Bolívii přinesly bohatou žeň. Je sice pravda, že ve veřejném prostoru se tento druh reklamy nevyskytoval vůbec, zato v obchodech a různých restauračních zařízeních jsme objevili netušené poklady v podobě pivovarských nástěnných kalendářů. Abychom je mohli pro vás kvalitně nafotit a neporušili přitom dobré způsoby, vždy jsme majitele podniku požádali o svolení, zakoupili nějaké zboží a vysvětlili, že pro naše internetové stránky již několik let průběžně vytváříme projekt, jehož námětem jsou, stručně řečeno, „kulturní odlišnosti v marketingovém pojetí propagace značky pivovarských výrobků“.

Parádní sbírka plakátů v jednom zapadlém obchůdku se vším možným v Potosí, Bolívie.

Vzhledem k tomu, že české prostředí je už velice kulturně vyspělé, a reklama se tak točí takřka výhradně kolem hesel typu „Chlapi sobě a pojďme na fotbal“, věříme, že vás nová kolekce zaujme, aniž by si přitom náš web vysloužil návrh na zařazení do anket typu „sexistické prasátečko“ či podobných.

Co na to minulost?

♦ ♦ ♦
Reklamní plakáty na pivo v Jižní Americe - Bolívie Reklamní plakáty na pivo v Jižní Americe - Bolívie Reklamní plakáty na pivo v Jižní Americe - Bolívie Reklamní plakáty na pivo v Jižní Americe - Bolívie Reklamní plakáty na pivo v Jižní Americe - Bolívie Reklamní plakáty na pivo v Jižní Americe - Bolívie Reklamní plakáty na pivo v Jižní Americe - Bolívie Reklamní plakáty na pivo v Jižní Americe - Bolívie Reklamní plakáty na pivo v Jižní Americe - Bolívie Reklamní plakáty na pivo v Jižní Americe - Bolívie Reklamní plakáty na pivo v Jižní Americe - Bolívie Reklamní plakáty na pivo v Jižní Americe - Bolívie Reklamní plakáty na pivo v Jižní Americe - Bolívie Reklamní plakáty na pivo v Jižní Americe - Bolívie Reklamní plakáty na pivo v Jižní Americe - Bolívie Reklamní plakáty na pivo v Jižní Americe - Bolívie Reklamní plakáty na pivo v Jižní Americe - Bolívie Reklamní plakáty na pivo v Jižní Americe - Bolívie Reklamní plakáty na pivo v Jižní Americe - Bolívie Reklamní plakáty na pivo v Jižní Americe - Bolívie Reklamní plakáty na pivo v Jižní Americe - Bolívie Reklamní plakáty na pivo v Jižní Americe - Bolívie Reklamní plakáty na pivo v Jižní Americe - Bolívie Reklamní plakáty na pivo v Jižní Americe - Bolívie
Napište nám
| | info@cumbres.cz
Reklama
© Las Cumbres (2005 — 2024)